Hver sรธndag er det fremover muligt at vinde 10 millioner svenske kroner, hvis man er ene om at finde den rigtige V64-kombination.
I dag har det svenske spilleselskab ATG premiere pรฅ et nyt koncept i forbindelse med V64-spillet. Grand Slam kalder de det.
Grand Slam giver muligheden for at vinde 10 millioner kroner, hvis man er ene om at have seks rigtige i V64-spillet.
Premiere-omgangen er henlagt til Mantorp-banen og bemรฆrk starttidspunktet for V64-spillet, der nu er klokken 16.10.
V64-lรธbene afvikles med 20 minutters intervaller.
Der er ย dansk islรฆt i lรธbene pรฅ Mantorp i eftermiddag, idet Nicole Marsing tager turen til Mantorp med sine to heste, Rio de Janeiro og Nanok Djuhm. Begge skal kรธres af Torbjรธrn Jansson.
10 Nanok Djuhm, der starter i V64-3, er tippet som vinder i banens program og er pt nรฆstfavorit i V64-spillet.
Fรฅ inspiration til V64-spillet – klik her
Baneprogrammet til Mantorp kan downloade spรฅ dette link – klik her
